HAKKIMIZDA

ÇÖMELEK ÇİFTLİĞİNE HOŞGELDİNİZ

info box img

NEREDEYİZ ?

Çömelek Doğal Ürün Çiftliği Mersin’e yaklaşık 120 km uzaklıktaki Toros sıra dağlarının eteğinde Göksu nehrini besleyen Göğden ve Sason kanyon – derelerinin arasında 1200 – 1800 metre rakımlı, genellikle çiftçilik ve küçükbaş hayvancılıkla uğraşılan zengin meyve çeşitleri olan Mut ilçesinin Çömelek köyünde bulunmaktadır.

info box img

ÇİFTLİĞİMİZ

Çiftlik, yörede tarım ve hayvancılıkla geçimini sağlayan bir grup üreticinin oluşturduğu bir ortaklık işletmesidir. Bölgenin doğal yapısının organik tarıma – hayvancılığa uygun olması özellikle keçi sütü, sofralık kayısı, ceviz, bal, elma, nar, üzüm üretiminin sonucunda tüketicilerin damak tadına özgü doğal ürünlerin yıllardır pazarda Çömelek ürünleri olarak tanınmasına yol açmıştır. Çömelek doğal ürün çiftliğimiz çam ve ardıç ormanlarıyla çevrili tertemiz bir doğal çevrede bulunmaktadır. 50 bin metre karenin üzerindeki arazinin organik tarıma uygunluğu tescilli olup her yıl ilgili firma tarafından denetlenmektedir.

info box img

NEDEN ÇÖMELEK ÇİFTLİĞİ ?

Çiftliğimizde yetiştirilen doğal ve organik belgeli ürünlerin tüketiciye mevsimi içerisinde sunumu üretim nispetinde sunulacaktır.Doğal ortamlarında yetişen büyüyen ve yumurtlayan tavuklarımız ile sofralarınızda katkısız doğal ve sağlıklı ürünler hiç eksik olmayacak.

DOĞAL BESLENMEYİ SEVENLER

Çömelek Çiftliği'nde doğal üretilen ürünlerimizle ilgili bilgi mesajları almak için e-posta adresinizi bırakın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!